„ТВ Запалянко“: 30.04.2015

tv-zapalyanko

Здравейте, радваме се да ви видим както фенове на „Левски“ (София) гола на Аниете в 91-вата минута срещу „Лудогорец“ (Разград)! Сигурни сме, че пък вие ще се радвате да видите богатата четвъртъчна селекция от спортни събития, затова да си дойдем на думата!

Футбол:
20:30 „Купа на Турция“, полуфинал: Галатасарай-Сивасспор /ATV Avrupa*/
21:00 Райо Валекано-Валенсия /F+/
21:45 Емполи-Наполи /Ring.bg SD|HD, voyo.bg/
22:00 „Купа на Португалия“, полуфинал (втора среща): Рио Аве-Спортинг (Брага) /RTP internacional/
23:00 Гранада-Еспаньол /F+/
Други спортове:
13:30 Колоездене, „Обиколка на Турция“: Мула-Памуккале (пети етап) /Eurosport International SD|HD/
15:00 Снукър: Световно първенство /Eurosport International SD|HD/
15:00 Тенис, „ATP“: Турнир в Ещорил /Eurosport 2 International|Bundesliga SD|HD/
17:30-23:00 Тенис, „TEB BNP Paribas Istanbul Open“ /F+, F+ HD/
21:00 Тенис, „ATP“: Турнир в Оейраш /Eurosport 2 International|Bundesliga SD|HD/
21:00 Снукър: Световно първенство /Eurosport International SD|HD/
21:15 Дартс, „Висша Лига“: Дванадесети кръг, състезание в Бирмингам /Nova Sport SD|HD/
23:00-05:00 Голф, „WGC-Cadilac Match Play Championship“ /F+, F+ HD/
*каналът е достъпен в пакет с допълнително заплащане в цифровата телевизия на blizoo!

Любопитни новини: Георги Дерменджиев заяви, че загубата им от „Левски“ щяла да ги мотивира повече за титлата. След безпрецедентното отказване на „ЦСКА“ от същата в началото на тази година и конфортната преднина на разградчани ми звучи странно подобно изказване – загубиха възможност за втори трофей, но ще се съсредоточат в почти (да не кажа напълно) сигурния първи, който и преди мача си беше гарантиран? Себастиян Кел посъветва играчите на „Байерн“ да потренират изпълнение на дузпи. Според мен трябва да наблегнат на запазването на равновесие при засилка за дузпа, а останалото ще си дойде само.

Казват, че при домакинските мачове и гредите помагат. Ако те не сработят, екипировката на играчите също е на разположение.